Hakkımızda

Markalarımız
  • TEK DUŞAKABİN
  • TEK DUŞ KÜVET

DEĞERLİ TÜKETİCİLERİMİZ

Günümüzde sağlık ve temizliğin önemi herkes tarafından bilinmektedir. Biz bu konuda özellikle temizliğin sembolü olan banyolarımızın en önemli ihtiyacı olan duş ve küvet kabinleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Firma olarak İstanbul Bakırköy‘deki  Showroomumuz ve Güngören‘deki duşa kabin imalat yerimiz ile  1989 yılından itibaren bu sektörün içindeyiz. 2008 yılında müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için akrilik küvet, jakuzi duş teknesi ve kompakt imalatına başladık. Çerkezköy’deki 3000 m2 kapalı 200 m2 showroom alanımızla merkezi İstanbul ve Türkiye genelindeki 500’e yakın bayimiz , Antalya Bölge Müdürlüğümüz  ve 2010 yılında  Kuzey Irak’ta Erbil ‘de kurduğumuz İmalat,depolama ve sowroom  ile sektöre  yön vermeye devam etmekteyiz.

Bugün TEK DUŞAKABİN ve TEK DUŞ KÜVET markamız ile 20’den fazla ülkeye ürünlerimiz ihraç edilmektedir. Ürünlerimiz,TEKDUŞ KABİN ve TEKDUŞ KÜVET marka tescili ve garanti belgeli olarak hizmete sunulmaktadır. Kuruluşumuz müşterilerimizin desteği ile bu vazifeyi en iyi şekilde yerine getirebilmenin haklı gururu içindedir.

Sektör ile ilgili olarak  başlıca en önemli sıkıntımız kalite konusunda sektörümüzde firmaların taviz vermesi ve bunun  yanı sıra müteahhit  firmaların sektöre ucuz ürün istemesidir. Müteahhit  firmanın ucuz ürün istemesiyle  ürünün  kalitesi de düşmekte ve  bu şekilde hareket eden firmalara karşı bizim ürün geliştirme durumumuz sınırlı olmaktadır. Ekonomik şartlarda vatandaşı zorlamakta ve müteahhittin  ucuz ürün istemesi kalite ve standartları düşürmektedir. Vatandaş temin ettiği ucuz üründen memnun kalmayınca değiştirme yoluna gidiyor ve fiyat karşılaştırması yapıyor. Açıkçası sektördeki kalite standardını, kendimizi vatandaşa anlatamıyoruz. Sektörde rekabet sıkıntısı fazlaca olup, çoğu firmaların ISO, TSE belgesi bulunmamaktadır.Türkiye’de belirli bir standart ve buna bağlı olarak belirli şartlar gelmek zorunda 25 yıldır bu  piyasanın içinde olup ,belirli standartlarımız olmasaydı piyasada kalmamızın imkanı yoktu. Firma olarak en büyük seslenişimiz dürüstlük, kaliteli ürün üretmek ve güvenirliliktir.

DUSAKABİNFABRİKA-1